עורך דין הסכם ממון תל אביב

הסכמי ממון נחשבים לרוב כתחום טעון למדיי, שכן הם עשויים להעלות תחושות מורכבות בין שני הצדדים. זאת נוכח העובדה כי הסכם ממון מסדיר מחלוקות עתידיות אפשריות דווקא בזמנים בהם ההווה נראה ורוד. אלא שבדיוק בעובדה זו נעוצה חשיבותו של הסכם הממון, זאת, משום שיש ביכולתו של הסכם זה לצמצם באופן משמעותי ואף למנוע כליל היווצרותן של מחלוקות עתידיות מורכבות ובעלות השלכות נרחבות. כדי לערוך הסכם זה כראוי, יש לפנות אל עורך דין הסכם ממון תל אביב. כך, במקרה הצורך, רכושכם יחולק ביניכם בהתאם לתנאים שנקבעו בו מבעוד מועד. מתעניינים בשירותיו של מומחה בתחום עריכת הסכמי ממון? צרו קשר עם חסון פרץ – משרד עורך דין חוזים בעל ניסיון רב בעריכת הסכמים מסוג זה ואנו נדע להתאים את ההסכם למידותיכם.

עורך דין הסכם ממון תל אביב: אילו נושאים ניתן לקבוע בהסכם?

כאמור, אחת ההחלטות החכמות והשקולות ביותר אותן יכולים בני זוג לבצע, הינו עריכת הסכם ממון. במילים אחרות, על ידי עריכת הסכם זה, יוכלו שני הצדדים המעורבים לעגן כראוי היבטים משמעותיים בחייהם מבעוד מועד, מתוך ראייה שקולה וללא מעורבות מטענים אשר עשויים להתווסף בהמשך הדרך. כך למשל ניתן להסדיר את ההיבט הכספי, הנוגע לחלוקת רכוש אשר נצבר או ייצבר במשותף לאורך חיי הנישואין.

נושא נוסף אשר ניתן להסדיר במסגרת הסכם ממון ואינו מדובר רבות, הינו נושא המשמורת המשותפת על הילדים. אולי בגלל שמו "הסכם ממון", אנו מורגלים שהינו כולל בעיקר עניינים כספיים וקנייניים, אך אחד הנושאים המסובכים להכרעה בסכסוכי גירושין הינו נושא משמורת הילדים וחלוקת המזונות. תארו לכם שבעת הפרידה בידכם מסמך אשר מסדיר מראש את הסדרי הראייה, חלוקת החופשות והחגים, דרך חינוך הילדים, ואופן הנשיאה בכלכלתם של ילדכם, כמו גם דמי המזונות. כמה דם רע ועוגמת נפש ניתן למנוע באמצעות קבלת החלטות אלו מראש כאשר היחסים בין בני הזוג טובים.

לקבלת ייעוץ ראשוני השאירו פרטים

מאמרים נוספים
אי תשלום ועד בית

אי תשלום ועד בית

מה עושים עם שכן שמסרב לשלם ועד בית? ניהול בית משותף הפך בימנו למשימה מורכבת. לא בכדי בניינים רבים מחליטים להעביר את הניהול

קרא עוד >>
המלצות

לייעוץ ראשוני מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם