אודות המשרד

חסון גל עורכי דין  – משרד בוטיק המתמחה במשפט האזרחי עם התמחות בתחום הנדל"ן ותחום הירושה, המשרד מעניק שירותים ללקוחותיו הן בישראל והן מחוצה לה.

משרד חסון גל מציע ייעוץ וייצוג משפטי בדגש על תחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית ועל תחום הירושה והייפוי הכוח המתמשך.

מחלקות המשרד מלוות את לקוחותיו החל מהשלבים המקדמיים של העסקה ועד השלמתה, וכן מלוות אותם בהליכים המתנהלים בערכאות משפטיות וכן בהליכי בוררות וגישור.

למשרד קשת לקוחות רחבה ביניהם לקוחות פרטיים, אנשי עסקים, חברות מוכרות, עמותות ועוד.

המשרד ממוקם בלב ליבה של העיר תל אביב ומותאם לדינמיות ולקצב הגבוה הנדרש כשהוא מקפיד להישאר עדכני בכל המתרחש בעולם המשפט במטרה לשמש חוד החנית, בכל הקשור למתן שירותים משפטיים, זאת תוך שהוא חורט על דגלו ערכים של מקצועיות, מסירות, יצירתיות, יעילות, חדשנות, תרומה לקהילה ויחס אישי לקהל לקוחותיו.

חסון גל משרד עורכי דין מציע מגוון רחב של שירותים משפטיים – בתפיסה מרכזית שלא מדובר בתיקים – מדובר באנשים.

צוות המשרד מקפיד לסייע ולתרום לקהילה, בין אם בחיזוק קשרים עם התפוצות ובין במתן ייעוץ פרו בונו במקרים המשקפים את ערכי המשרד.

באווירה נינוחה וביחס אישי נשמח ללוות ולייצג גם אתכם, תוך הקפדה על מקצועיות כערך עליון וברגישות הראויה.

משרד עורכי דין

אנחנו מאמינים בלתת יותר

יותר מקצועי

אנו שמים דגש על התמקצעות בנושאים בהם אנו מתמחים, ומקפידים להתחדש וללמוד כל העת כדי להעניק את הטיפול הממוקד המקיף ביותר והנכון ביותר לעניינכם.

יותר אישי

כשאתם בוחרים בצוות המשרד שלנו, מעבר לטיפול המקצועי  תקבלו יחס אישי ולרגישות הראויה לעניינכם שכן משרדנו שם את טובתכם בראש מעייניו.

יותר יצירתי

במציאות שלא עוצרת לרגע, חשיבה יצירתית ופורצת דרך היא המפתח להישגים ולתוצאות הטובות ביותר, כל זאת תוך התאמה ייחודית של הפתרון הנדרש לכל אדם או מקרה.

לייעוץ ראשוני מלאו את הפרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם